Právní poradenství pro dlužníky

Každý dlužník, který se dostane do finanční tísně a není schopen plnit své závazky, je vystaven stresu a ne vždy je schopen správně zhodnotit situaci týkající se jeho závazků.

Pokud si nevíte rady, jsme tady pro Vás, abychom Vám ukázali cestu ven z dluhů bez toho, abyste přišli o svůj majetek a museli mít strach o střechu nad hlavou.

Je několik způsobů, jak řešit vzniklou dluhovou situaci a jedním z nich je i vyhlášení osobního bankrotu – oddlužení. Ten je vhodný zejména pro dlužníky, kteří mají velmi vysoké závazky, ať již pocházejí či nepocházejí z podnikání, a nejsou je schopni plnit, hrozí jim exekuce nebo již v exekuci jsou a je zde důvodná obava o jejich veškerý majetek a tím i rodinu a jistotu důstojného života.

My Vám poradíme, jak z této pasti ven. Ušetříte až 70 % ze svých dluhů, exekutoři Vám nebudou smět nic zabavit a po stanovené době budete zcela „čistí“ – bez finančních závazků!

Kontaktujte nás a sjednejte si schůzku ještě dnes. První konzultace je ZDARMA. Probereme Vaši současnou situaci a Vy se pak sami rozhodnete, jaký způsob řešení zvolíte.


Máte dluhy a hrozí vám exekuce? Napište nám, nebo zavolejte ještě dnes.

Volejte na 737 158 834, nebo vyplňte formulář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.